حمله شهید خان برای تصرف ویمبلی پنچ زن با جهره مردانه، یک زن تنها در محاصره، فضای مجازی آزاد

پنج دخترپرسپولیسی که با گریم مردانه به ورزشگاه آزادی رفتند
تابناک :تصویری عجیب و جالب از پنج دختری که دیروز با گریم و ظاهر مردانه به ورزشگاه آزادی رفتند، در فضای مجازی منتشر شده است که به نظر می رسد واقعیت داشته باشد و تعداد دخترانی که با این حربه وارد استادیوم ها می شوند نیز رو به افزایش است.

 


پنج دخترپرسپولیسی که با گریم مردانه به ورزشگاه آزادی رفتند
تابناک :تصویری عجیب و جالب از پنج دختری که دیروز با گریم و ظاهر مردانه به ورزشگاه آزادی رفتند، در فضای مجازی منتشر شده است که به نظر می رسد واقعیت داشته باشد و تعداد دخترانی که با این حربه وارد استادیوم ها می شوند نیز رو به افزایش است.

* سید شهره موسوی از رد درخواستش برای حضور در ورزشگاه و تماشای بازی تیم بادران با پرسپولیس خبر داد.
سید شهره موسوی مدیر عامل باشگاه فوتبال بادران تهران در گفت‌وگو با ایسنا درباره حواشی ورودش به استادیوم کارگران در چار چوب هفته سی‌وسوم لیگ دسته یک گفت: مسولان چند بار من را از ورزشگاه خانگی‌مان بیرون کردند. مدیر تیم به من گفت در قسمت VIP ورزشگاه باید پارتیشن ببندیم و شیشه ها را دودی کنیم. آن وقت می‌توانم پنهانی بالا بروم و بازی را تماشا کنم. البته من چند بار برای تماشای بازی‌ها رفتم اما نگاه‌هایی بدی شد و من حس خوبی نداشتم.
او ادامه داد: دیگر به ورزشگاه نرفتم تا این که بازی حساس بادران با نفت مسجدسلیمان فرا رسید. در نیمه دوم آن بازی به جایگاه VIP رفتم و دیدم که تمام پارتیشن ها برداشته شده و ۴۰-۳۰ نفر از آقایانی که به نظرم از مسولان نفت مسجد سلیمان بودند روی صندلی ها نشسته‌ بودند. مجبور شدم که کنار قربانیان که همسرم است بنشینم. وقتی که در اواخر بازی فحاشی‌ها شروع شد همسرم به یکی از آن آقایان که آن جا بود، اعتراض کرد و با این پاسخ مواجه شد: «تقصیر تو است که کنار دست یک زن نشسته‌ای».
موسوی در ادامه گفت: به آن شخصی که این حرف را زد گفتم که من به عنوان مدیرعامل تیم به ورزشگاه آمدم.
مدیرعامل تیم بادران درباره این که می‌خواست برای تماشای بازی تیمش مقابل پرسپولیس در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به ورزشگاه آزادی برود، نیز گفت: برای این که به تماشای بازی با پرسپولیس بروم، با مسئولان خیلی نامه نگاری کردم اما آنها نپذیرفتند.

* سرمربی تیم فوتبال ذوب آ هن اصفهان گفت: تیم های ریشه دار فوتبال ایران را با مدیریت بدشان از بین بردند.
به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری ذوب آهن اصفهان مقابل نفت تهران در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال گفت:
خدا از افرادی که باعث شدند فوتبال ایران به این روز بیفتد نگذرد. تیم‌هایی مثل بانک ملی، هما و پاس جزو تیم‌های ریشه‌دار بودند. ۱۰ سال شد که اعتراض می کنم. همه جوره هم به من حمله‌ور شدند حالا به حرف‌های من می‌رسند. تیمی سقوط کرد که دو سال پیش در ریاض عربستان از آبروی فوتبال ایران دفاع می کرد. تیم های اصیل به خاطر مدیریت بد از بین رفتند.

* انتقاد قاضی مشهور از کارچاق‌کنی،جعل و تبانی درفوتبال ایران
تخلفات و جرایمی مثل جعل اسناد پایان خدمت، دست‌کاری اسناد سجلی، تبانی و دست‌کاری نتایج، شرط بندی، ارتشاء و فساد رسانه ای افزایش داشته است
به گزارش تابناک ورزشی، عبدالرحمان شاه‌حسینی علت اصلی این موضوع را پول بی‌حساب و کتاب و بدون بازخواستی دانست که در اختیار مدیران فوتبال قرار داده‌ شده و کار به جایی رسیده که کلاه هم بر سر خودمان گذاشته و می گوییم که فوتبال ما حرفه‌ای است، این در حالی است که در فوتبال حرفه‌ای نباید ریالی از بیت‌المال هزینه شود:« فوتبال باید خود برای خود درآمدزایی کند و این معنای واقعی فوتبال حرفه‌ای است اما همه ما می‌دانیم که فوتبال ما ۱۰۰درصد خصوصی نیست و با واسطه‌هایی، درآمدهای متصل به دولت برای تیم‌ها هزینه می‌شود.»
رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اگر به پرونده گزارش تخلفات فوتبالی با دقت رسیدگی شود، به عنوان یک پروند قضایی، فوتبالی و ملی در تاریخ ثبت خواهد شد و دست خیلی‌ها رو خواهد شد، افزود: به عنوان مثال در تحقیقاتی که در این پرونده صورت گرفت، یکی از سردبیران نشریات ورزشی دست نوشته داد که یکی از کارهای ما در رسانه این بود که در زمان فصل نقل و انتقالات، از بازیکنانی که عمر فوتبالی شان رو به پایان بود، ۱۰ تا ۱۵ میلیون می‌گرفتیم و به‌دروغ خبر می‌زدیم که فلان باشگاه داخلی یا خارجی بازیکن مورد نظر را به مبلغ زیادی می‌خواهد جذب کند و این بازیکن بر سر زبان ها می افتاد و یک تیم با مبلغ زیادی آن بازیکن را جذب می‌کرد.

* برانکو: نمی‌توان جلوی فعالیت بازیکنان در فضای مجازی را گرفت
به گزارش خبرگزاری ها برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت خبرنگاری در مورد تأکید سرمربی تیم فوتبال بایرمونیخ به کاهش فعالیت بازیکنان تیمش به فعالیت در فضای مجازی اشاره کرد و از برانکو در این مورد پرسید آیا او هم برنامه ای برای کنترل فعالیت بازیکنان پرسپولیس در فضای مجازی دارد چرا که گاها مشاهده شده برخی از بازیکنان ۱۷ ساعت در فضای مجازی فعالیت می‌کنند و در ساعات دو یا سه بامداد در شبکه‌های اجتماعی پست می‌گذارند گفت: آنچه که مربی بایرمونیخ گفته و بازیکنانش را از فعالیت در فضای مجازی منع کرده است آیا واقعا چنین چیزی امکان‌پذیر است. ما هم می‌توانیم بازیکنان را منع کنیم اما فقط زمانی که با ما هستند یا در تمرین حضور دارند. عملا امکان چنین کاری نیست و ما نمی‌توانیم ۲۷ بازیکن را کنترل کنیم که چه کسی در فضای مجازی هست و چه کسی نیست.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه یادآور شد: یک زمانی گوشی‌های بازیکنان را جمع می‌کردند اما آیا الان می‌توان چنین کاری را انجام داد؟ الان هر بازیکن حداقل ۴ یا ۵ گوشی دارد! ما به بازیکنان می‌گوییم و گوشزد می‌کنیم که زیاد به فضای مجازی نروند اما واقعا نمی‌شود آنها را از فعالیت در این عرصه منع کرد.
برانکو خاطرنشان کرد: اگر بازیکنی در فضای مجازی فعالیت کند به خوبی مشخص می‌شود و ما در زمین تمرین او را تنبیه می‌کنیم البته این مشکل برای امروز و دیروز نیست. در گذشته هم بازیکن‌ها کارت‌بازی می‌کردند اما الان پلی استیشن بازی می‌کنند یا در فضای مجازی حضور دارند. شما بگویید من چکار کنم؟ جلوی آنها را بگیرم؟
وی همچنین تصریح کرد: ما به بچه‌ها می‌گوییم فقط به فوتبال فکر کنند و دنبال چیز دیگر نباشند به طور مثال به آنها می‌گوییم فلان کفش را بپوشید و وقتی به زمین می‌روند و کیفیت لازم را ندارند می‌آیند و می‌گویند شما به ما گفته بودید کفش ۶ یا ۱۰ اسپک بپوشیم. ما سعی می‌کنیم روی حرفه ای‌گری و منطق بازیکنان کار کنیم اما این کار زمان می‌برد. باز هم می‌گویم این مشکل فقط برای ما نیست و در دیگر تیم‌های ایرانی و خارجی و غیره هم رخ می‌دهد. متأسفانه هستند بازیکنانی که در بین دو نیمه هم پیام می‌فرستند همانطور که گفتم این فقط مختص ما نیست و برای دیگر تیم‌ها نیز وجود دارد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در واکنش به خبرنگاری که به مقایسه تأثیرگذاری او و استانکو پرداخت که هر دو توانستند دو قهرمانی پی در پی برای پرسپولیس بدست بیاورند گفت: استانکو یکی از بزرگان مربیگری کرواسی است او کنار مربیانی چون ایویچ و بلاژویچ و … از بهترین مربیان کرواسی هستند. استانکو مربی است با دانش و تجربه عظیم که من ارتباط خوبی با او دارم. من با وی در کنفرانس‌های مختلفی شرکت کردم شاهد دانش و توانایی هایش بوده‌ام در اینجا برای استانکو آرزوی سلامتی و طول عمر دارم.

* از یک یورو دستمزد ظرفشویی تا ثروت ٨۲ میلیارد یورویی!
شهید خان، مولتی میلیاردر پاکستانی که قصد دارد ورزشگاه ومبلی را بخرد با یک یورو دستمزد شروع کرد و اکنون صد و بیست و هفتمین فرد ثروتمند جهان محسوب می شود.
به گزارش ایسنا و به نقل از آس، شهید خان برای خرید ورزشگاه ومبلی به فدراسیون فوتبال انگلیس ۹۲۰ میلیون یورو پیشنهاد داده است. با این حال مولتی میلیاردر پاکستانی همیشه در چنین شرایطی نبوده است. داستان زندگی اش که توسط دیلی میل منتشر شد یک انعکاس کامل از «رویای آمریکایی» است.
شهید خان در یک خانواده فقیر در لاهور به دنیا آمد. مادرش معلم ریاضی و پدرش فروشنده بود. او نیز به فروش رادیو مشغول بود با این حال در ۱۶ سالگی تصمیم گرفت کشورش را ترک کند. او با ۵۰۰ دلار پول به آمریکا سفر کرد تا در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه ایلینوی به تحصیل بپردازد با این حال بی پول شد و برای اجاره هر شب اتاقش باید ۲ دلار پرداخت می کرد. او مجبور شد برای زنده ماندن به دنبال یک شغل باشد. در نهایت این اتفاق افتاد و برای هریک ساعت ظرف شستن یک دلار و ۲۰ سنت یعنی یک یورو دریافت می کرد.
شهید خان کمی بعد توانست در شرکت Flex-N-Gate که سپر خودرو تولید می کرد مشغول به کار شود. او ۱۳ سال بعد توانست ۶۶۰ هزار یورو به دست آورد و شرکت را بخرد. شرکت شهید خان در حال حاضر تقریبا ۲.۹۰۰ میلیون یورو ارزش دارد و به نوشته فوربس او در رتبه ۱۲۷ ثروتمندترین افراد جهان است.
مولتی میلیاردر پاکستانی یک کشتی خصوصی به ارزش ۱۶۱ میلیون یورو دارد. شهید خان مالک تیم جکسونویل جگوارز ( در NFL) و تیم فوتبال فولام انگلیس است. او در مجموع ۸۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون یورو دارایی دارد.

* کسب مدال برنز خرک حلقه جوانان آسیا توسط ژیمناست ایرانی
ژیمناست ایرانی در وسیله خرک حلقه رقابت‌های قهرمانی آسیا به مدال برنز رسید. به گزارش ایسنا، در ادامه مسابقات ژیمناستیک قهرمانی جوانان آسیا در جاکارتای اندونزی، رضا بهلول زاده نماینده ایران با امتیاز ١٣/۲۵۰ پس از نمایندگان ژاپن و چین موفق به کسب مدال برنز در خرک حلقه شد. همچنین آرمین وطنخواه با نمره ۱۲.۹ به مقام چهارم این وسیله رسید.

* توماس باخ: المپیک زمستانی ۲۰۱۸ درها را برای توافق دو کره باز کرد
توماس باخ، رییس کمیته‌ بین‌المللی المپیک اظهار کرد که بازی‌های پیونگ چانگ ۲۰۱۸ درها را برای مذاکره رهبران دو کره باز کرده است.
به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از سایت Inside the games، (جمعه) کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی و مون جائه این، رییس‌جمهور کره جنوبی با هم دیدار کردند و به توافق رسیدند که تولید سلاح‌های هسته‌ای را کاهش دهند.
رهبران دو کره در بیانیه‌ای اعلام کردند که دیگر در شبه جزیره کره جنگ وجود نخواهد داشت و این دو کشور وارد دوره صلح می‌شوند.کره شمالی و کره جنوبی در بازی‌های المپیک زمستانی پیونگ چانگ ۲۰۱۸ با هم زیر پرچمی متحد رژه رفتند و برای اولین‌بار تیم متحد هاکی روی یخ زنان را تشکیل دادند.
باخ بعد از بازی‌های المپیک زمستانی اعلام کرده بود که این بازی‌ها امید واقعی را به شبه جزیره کره آورده است.
توماس باخ درباره مذاکرات روز گذشته دو کره، گفت‌: در تمام این مدت IOC درها را برای حضور کره شمالی در مسابقات باز گذاشت. IOC بسیار خوشحال شد که دولت‌های دو کشور از این در عبور کردند. IOC نه تنها حضور کره شمالی در بازی‌های المپیک زمستانی را ممکن کرد،‌ بلکه باعث شد دو کره زیر پرچم رژه بروند و تیم هاکی مشترکی تشکیل دهند. در دیدار با رهبر کره شمالی او اعلام کرد که المپیک محرکی بود تا یخ روابط دو کره آب شود. او هم‌چنین متعهد شد که در کره شمالی در المپیک بعدی شرکت کند. رییس‌جمهور کره جنوبی همیشه از حضور کره شمالی حمایت کرد، زیرا بازی‌های المپیک زمستانی را فرصتی برای توقف مواجه‌هات و شروع صلح می‌دانسته است. بازی‌های المپیک درها را باز کرده است. سیاستمداران اولین قدم‌های خود را برای عبور از این در برداشته‌اند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: